Informace o dopravě zboží

Úvod Doprava zboží

Doporučená zásilka 49,-Kč

Doba doručení je ve většině případů 1-3 pracovní dny*. V případě, že nebudete na doručovací adrese zastiženi, bude Vaše zásilka uložena na poště. Pozor, pokud si zásilku nevyzvednete do 15 kalendářních dnů od uložení na poště, je automaticky odesílána zpět!

Balík na poštu 119,-Kč

Doba doručení je ve většině případů 1 pracovní den (24h)*. Balík bude automaticky uložen na Vaší poště (bez doručování!) Česká pošta odešle informační sms o uložení balíku na telefonní číslo z objednávky. Tato varianta je vhodná v případě, že chcete obdarovat své blízké a balík utajit.

 

Pozor, pokud si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesílán zpět! Na žádost lze prodloužit uložní dobu na max. 15 dnů. Zavoláním na pobočku české pošty. 

Balík do ruky 129,-Kč

Doba doručení je ve většině případů 1 pracovní den (24h)*. V případě, že nebudete na doručovací adrese zastiženi, bude Vaše zásilka uložena na poště. Tato varianta je vhodná v případě, že na objednávku spěcháte.

 

Pozor, pokud si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesílán zpět! Na žádost lze prodloužit uložní dobu na max. 15 dnů. Zavoláním na pobočku české pošty. 

Dobírka

V případě platby dobírkou je nutné počítat s poplatkem za doběrečné ve výši 44,-Kč.

Doprava zdarma

  • při nákupu nad 999,-Kč doprava ZDARMA při výběru doporučené zásilky.
  • při nákupu nad 2000,-Kč doprava ZDARMA při výběru Balíku do ruky/Na poštu a doporučené zásilky.

*Doba dodání je závislá na vytíženosti dopravce, nelze tedy dodací dobu garantovat. Veškeré objednávky jsou ve většině případů odesílány do 24hodin od přijetí nebo zaplacení. Minimální částka pro možnost dopravy Balík do ruky/Na poštu činí 300,-Kč.

 

Sledování zásilek

 

Každý zákazník po odeslání objednávky obdrží e-mailem podací číslo a odkaz na sledování zásilky.

 

Poškozená zásilka

 

Kupující není povinen převzít zásilku, která má poškozený obal. Při zjištění poškození zboží při otevření zásilky kontaktujte prodejce.

Výhody nákupu

Zákaznická podpora

na dotazy odpovídáme obratem

Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 999,- Kč

Vlastní sklad

všechny produkty ihned k dispozici

Věrnostní program

sbírejte body a získejte slevy

Sledujte novinky z našeho eshopu na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Naše zákaznická podpora je vám k dispozici:

E-mail: info@faverion.cz
Telefon: +420721154145

Copyright 2016 - 2017 © Faverion.cz