Kategorie brože na FaverionPřidáno: 04.08.2016

Pohodlné zobrazení broží v různých kategoriích, podle toho co symbolizují.

Kategorie brože na Faverion

Naše nabídka broží se během několika let poměrně rozšířila a nebylo vždy lehké nalézt požadovaný typ. Někteří mají v oblibě společenské a méně barevné brože, jiní naopak barevné a výrazné. Ne každý má proto zájem procházet všechny brože z nabídky. Proto jsme začali brože filtrovat a řadit do různých kategorií. Brože, které nabízíme jsou vyrobeny z kvalitního obecného kovu, proto je nám umožněno brože rozdělovat pouze podle toho co symbolizují a ne podle toho z čeho jsou vyrobeny. Např. brož ve tvaru motýla jednoduše naleznete v kategorii Brože>Motýl a brož ve tvaru vážky je k nalezení v kategorii Brože>Vážka.

 

Hned po vstupu do kategorie Brože lze zvolit typ broží, o který máte zájem.

 

Např. hledáte brož na svatbu, v tomto případě jsou vynikající volbou zejména stříbrné nebo klasické brože. Nyní stačí pouze jedním kliknutím zobrazit požadovanou kategorii a není nutné procházet barevné zvířecí brože, když v tomto případě nejsou vůbec žádané. Proto si zvolíme kategorii Stříbrné nebo Klasické. Volbu lze provést v levém sloupci nebo pomocí velkých miniatur na zobrazené stránce Brože. (viz. foto níže)

 

 Kategorie brože na Faverion

 

Vlevo je zobrazené hlavní menu kategorií a na středu miniatury symbolizující dané rozdělení kategorií brože.


Pokud by Vás ovšem zajímala i další nabídka, kterou naleznete v jiných kategoriích a chcete si prohlédnout netradičnější brože ve tvaru vážky, motýla, berušky či květiny aj. můžete využít rychlého menu. V každé kategorii broží se totiž nachází obrázková lišta, tedy takové rychlé menu pro přepínání mezi kategoriemi. Máte tedy k dispozici hned několik variant, jak procházet různé kategorie. Rychlé menu je vhodné i na mobilních zařízeních kde lze pomocí zvoleného obrázku, který vždy symbolizuje svoji kategorii přepínat mezi požadovanými typy broží.

 

Kategorie brože na Faverion - rychlé menu

 

Na obrázku lze vidět rychlé menu kategorií brože, které se zobrazuje v každé kategorii broží.

 

Internetový obchod Faverion je optimalizován i pro mobilní zařízení. Ukážeme si tedy, jak taková kategorie brože a procházení mezi danými typy vypadá na mobilu.

 

Kategorie brože na mobilu 

 

Na obrázku vidíme kategorii brože na Faverion. (mobilní verze)

 

 

V mobilní verzi je taktéž viditelné rychlé menu kategorií brože. Zde je rychlé menu obzvláště pohodlné, protože pro procházení kategorií stačí vždy zvolit vybraný obrázek, který Vás přenese do dané kategorie, kterou symbolizuje. Obrázek motýla Vás přenese do kategorie motýl, obrázek květina do kategorie květinových broží apod.

 

Hlavní miniatury broží na mobilu Faverion

 

Na obrázku je vidět nabídka velkých miniatur zobrazujících jednotlivé kategorie. (mobilní verze)

 

 

Rychlé menu broží na mobilu Faverion

 

Na tomto obrázku je vidět rychlé menu kategorií. (mobilní verze)


 

Na Faverion se snažíme nabídku co nejvíce zpříjemnit, tak aby každý co nejjednodušeji nalezl produkt, který právě hledá.

 

Nabídku broží naleznete zde.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Výhody nákupu

Zákaznická podpora

na dotazy odpovídáme obratem

Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 999,- Kč

Vlastní sklad

všechny produkty ihned k dispozici

Věrnostní program

sbírejte body a získejte slevy

Sledujte novinky z našeho eshopu na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Naše zákaznická podpora je vám k dispozici:

E-mail: info@faverion.cz

Copyright 2016 - 2019 © Faverion.cz