Věrnostní program pro naše registrované zákazníky

Jak se zaregistrovat do věrnostního programu?

Odměnou za věrnost je věrnostní program. Členství v programu vzniká automaticky na základě dobrovolné registrace v internetovém obchodu Faverion.cz

 

POZOR! Každý nově registrovaný zákazník získává jako dárek 10 věrnostních bodů. Registraci můžete uskutečnit kliknutím na: Registrace

 

Jak body získám?

 

Za každý uskutečněný a zaplacený nákup jsou registrovanému zákazníkovi na jeho bodový účet připisovány body. Jednoduchý přepočítávací koeficient je 15 Kč = 1 bod, tedy za každých 15kč v objednávce zákazník obdrží 1 bod, ten symbolizuje slevu v hodnotě 0,1% na zboží v nákupním košíku. (nemá vliv na cenu dopravy)

 

Příklad: Paní B. zakoupí zboží v hodnotě 500 Kč. Za každých 15 Kč získá 1 bod, tudíž se paní B. na účet připíše 33 bodů. Na příští nákup tedy může využít slevu 3,3% (33 x 0,1%).

 

Co s nasbíranými body?

 

Body lze uplatnit při každé objednávce a výši slevy/bodů můžete libovolně ovládat v objednávkovém formuláři. Je tedy na Vás jestli si body ponecháte na účtu nebo je ihned uplatníte. Další možností je použití pouze části nasbíraných bodů a zbytek neuplatněných bodů Vám samozřejmě zůstane na Vašem bodovém účtu.

 

Jak zjistím stav bodového účtu?

 

Stav bodového účtu může registrovaný zákazník zjistit přímo na Faverion.cz. Stačí se přihlásit k uživatelskému účtu pomocí údajů, které zadal při registraci.

 

Další výhody při nákupu!

  • Doprava zdarma při nákupu nad 999,-Kč pro všechny registrované i neregistrované zákazníky.
  • Možnost získat 5% permanentní slevu na nákupy. Tato výhoda platí pouze pro registrované zákazníky a podmínkou je, aby součet veškerých objednávek na Faverion.cz přesáhl hodnotu 1500Kč. (lze navíc kombinovat s věrnostním programem)

Pravidla věrnostního programu lze dohledat v obchodních podmínkách internetového obchodu Faverion.cz

Výhody nákupu

Zákaznická podpora

na dotazy odpovídáme obratem

Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 999,- Kč

Vlastní sklad

všechny produkty ihned k dispozici

Přijatelné ceny

všech našich produktů

Sledujte novinky z našeho eshopu na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Naše zákaznická podpora je vám k dispozici:

E-mail: info@faverion.cz

Copyright 2016 - 2020 © Faverion.cz