Věrnostní program pro naše registrované zákazníky

Úvod Věrnostní program

Jak se zaregistrovat do věrnostního programu?

Odměnou za věrnost je věrnostní program. Členství v programu vzniká automaticky na základě registrace a následného nákupu v internetovém obchodu Faverion.cz

 

POZOR! Každý nově registrovaný zákazník získává jako dárek 10 věrnostních bodů. Registraci můžete uskutečnit kliknutím na: Registrace

 

Jak body získám?

 

Za každý uskutečněný a zaplacený nákup jsou registrovanému zákazníkovi na jeho bodový účet připisovány body. Jednoduchý přepočítávací koeficient je 15 Kč = 1 bod, tedy za každých 15kč v objednávce zákazník obdrží 1 bod, ten zajišťuje slevu v hodnotě 0,1%. (nezapočítává se cena dopravy)

 

Příklad: Paní B. zakoupí zboží v hodnotě 500 Kč. Za každých 15 Kč získá 1 bod, tudíž se paní B. na účet připíše 33 bodů. Na příští nákup tedy může využít slevu 3,3% (33 x 0,1%).

 

Co s nasbíranými body?

 

Body lze uplatnit při každé objednávce a výši slevy/bodů můžete libovolně ovládat v objednávkovém formuláři. Je tedy na Vás jestli si body ponecháte na účtu nebo je ihned uplatníte. Další možností je použití pouze části nasbíraných bodů a zbytek neuplatněných bodů Vám samozřejmě zůstane na Vašem bodovém účtu.

 

Jak zjistím stav bodového účtu?

 

Stav bodového účtu může registrovaný zákazník zjistit přímo na Faverion.cz. Stačí se pouze přihlásit ke svému uživatelskému účtu pomocí údajů, které obdržel při registraci.

 

Další výhody při nákupu!

  • Doprava zdarma při nákupu nad 999,-Kč pro všechny registrované i neregistrované zákazníky.
  • Možnost získat 5% permanentní slevu na nákupy. Tato výhoda platí pouze pro registrované zákazníky a podmínkou je, aby součet veškerých objednávek na Faverion.cz přesáhl hodnotu 1500Kč. Systém Vás automaticky přenese do kategorie pro VIP zákazníky s 5% slevou na veškeré produkty v naší nabídce! (lze kombinovat s věrnostním programem)

Pravidla věrnostního programu lze dohledat v obchodních podmínkách internetového obchodu Faverion.cz

Výhody nákupu

Zákaznická podpora

na dotazy odpovídáme obratem

Doprava zdarma

při nákupu zboží nad 999,- Kč

Vlastní sklad

všechny produkty ihned k dispozici

Věrnostní program

sbírejte body a získejte slevy

Sledujte novinky z našeho eshopu na sociálních sítích

Kontaktujte nás

Naše zákaznická podpora je vám k dispozici:

E-mail: info@faverion.cz
Telefon: +420721154145

Copyright 2016 - 2018 © Faverion.cz